زیرانداز بیمار
زیرانداز بهداشتی بیمار چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
آوریل 25, 2020

خرید دستکش یکبار مصرف

دستکش یکبار مصرف

برای خرید دستکش یکبار مصرف لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید. یکی از مهم ترین این فاکتور ها این است که در مورد انواع مختلف دستکش اطلاعات به دست آورید و بتوانید انواع دستکش نایلونی را از هم تشخیص دهید.

در مطالب قبلی شما را با زیرانداز بهداشتی بیمار آشنا کردیم و اطلاعاتی در این خصوص در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد دستکش های نایلون و یکبار مصرف اطلاعات بیشتری در اخیتارتان قرار دهیم.

دستکش

دستکش های لاتکس

لاتکس ترکیبی از پروتئین ها و ترکیباتی است که به طور طبیعی در برخی گیاهان و درختان یافت می شود. لاتکس را از مایعات به دست می آورند، اما در نهایت به یک ماده لاستیکی تبدیل می شود که در صنایع مختلف دارای کاربردهای مختلفی است. لاتکس طبیعی با لاتکس مصنوعی متفاوت است، که از مواد شیمیایی تهیه شده و در ساخت مواردی مانند رنگ لاتکس استفاده می شود.

از لاتکس برای ساخت بسیاری از وسایل رایج مانند دستکش یکبار مصرف، تجهیزات پزشکی، بادکنک، کفش، لاستیک و اسباب بازی های لاستیکی از جمله موارد دیگر استفاده می شود. محصولات لاتکس را می توانید در بسیاری از کالا های مختلف پیدا کنید، و این رایج در صنعت خدمات مواد غذایی و همچنین زمینه های پزشکی و دندانپزشکی است.

دستکش های یکبار مصرف نیتریل در کاربرد های مختلف های از صنایع عملکرد برتر دارند. دستکش یکبار مصرف نیتریل در بسیاری از حرفه ها جایگزین محبوب دستکش های لاتکس هستند. دلایل زیادی وجود دارد که چرا دستکش یکبار مصرف نیتریل بهترین انتخاب برای مشاغل سخت است. مزایای دستکش یکبار مصرف نیتریل چیست؟

بسیاری از حرفه ها به دوام دستکش های نیتریل تکیه می کنند، به خصوص هنگامی که در معرض پاتوژن های ناشی از خون و سایر آلاینده های محیطی نگران کننده هستند. دستکشهای نیتریل، مانند امتحان نیتریل نیترای AMMEX پودر، FDA برای مصارف پزشکی تأیید شده و از نظر مقاومت بالا در برابر سوراخ کردن، از دوام عالی و محافظت بالایی برخوردار می باشند.

برای خرید بهترین انواع دستکش یکبار مصرف می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.