زیرانداز بهداشتی بیمار چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

باکس
3 نکته مهم در مورد سیفتی باکس
فوریه 23, 2020
دستکش یکبار مصرف
خرید دستکش یکبار مصرف
آگوست 16, 2020

زیرانداز بهداشتی بیمار چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

زیرانداز بیمار

همانطور که می دانید زیرانداز بهداشتی بیمار یکی از مهم ترین تجهیزات بیمارستانی و همچنین کاربردی برای افرادی است که کنترل ادرار خود را از دست داده اند.

همچنین از این پد ها می توان برای بیماران و افرادی که جراحت دارند استفاده کرد تا تخت را آلوده نکنند.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین مشخصات و ویژگی های سیفتی باکس آشنا کردیم در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

اگر شما یا بیمار در حال مبارزه با بی اختیاری ادراری هستید، آسترهای ضد آب یکی از محصولات برای بی اختیاری ادرار هستند که می توانید از آنها برای کاهش شرایط ناراحت کننده استفاده کنید.

 برای جلوگیری از آسیب دیدن تشک، می توانید زیرانداز بهداشتی بیمار که ضد آب نیز هست را روی رختخواب فرد قرار دهید. همچنین از این نوع زیرانداز های ضد آب نیز برای قرار دادن روی صندلی نیز وجود دارند که کوچکتر از آن را می توان روی صندلی ها، صندلی های چرخدار یا صندلی های ماشین را می توانید با ایین نوع زیرانداز ها پوشش دهید.

مشخصات پد های ضد آب و زیرانداز بهداشتی بیمار

پَد ضد آب قابل استفاده مجدد، که از طرفی به عنوان پد های ضد آب قابل شستشو شناخته می شود بسیار کاربردی است.

  • مقرون به صرفه
  • پارچه مانند (راحت)
  • سازگار با محیط زیست
  • ماندگاری بالا

این تشک های ضد آب بسیار مقاوم هستند و بارها قابل استفاده می باشند. از آنجا که همه زیرانداز های قابل استفاده مجدد برای بزرگسالان ضد آب نیستند، هنگام جستجوی زیرانداز های ضد آب قابل شستشو، حتماً جزئیات محصول را بررسی کنید و مطمئن شوید که ذکر شده باشد این پَد ها قابل شستشو می باشند.

پَد ضد آب قابل استفاده مجدد برای بی اختیاری ادرار اغلب گزینه مقرون به صرفه تر و همچنین سازگار با محیط زیست و با دوام هستند. آنها همچنین اغلب احساس راحتی بیشتری دارند و بر روی پوست ملایم تر هستند. یکی دیگر از مزایای محافظ تختخواب ضد آب قابل استفاده مجدد این است که آنها بسیار بهتر از موارد یکبار مصرف در جای خود فیکس می شوند.

برای خرید زیرانداز بهداشتی بیمار با کارشناسان ما در تماس باشید.