باکس ایمنی
سیفتی باکس و اهمیت استفاده از آن
فوریه 16, 2020
زیرانداز بیمار
زیرانداز بهداشتی بیمار چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
آوریل 25, 2020

3 نکته مهم در مورد سیفتی باکس

باکس

سیفتی باکس یکی از مهم ترین تجهیزات بیمارستانی به حساب می آید. همانطور که می دانید این نوع باکس ها برای جمع آوری و دور ریختن ابزار های خطرناک از جمله سرنگ و سوزن های استفاده شده، می باشند.

در مطالب قبلی شما را با اهمیت استفاده از سیفتی باکس آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

سیفتی باکس بیمارستانی

نکات مهم در مورد سیفتی باکس

  1. بیشترین سود آن در ساخت یا ساخت ظروف پلاستیکی تیز برای سلامتی و ایمنی افراد است. علاوه بر این، برای پزشکان، بیماران و دفع شخصی نیز مفید است. تمام ظروف پلاستیکی تیز کننده های پلاستیکی روزانه برای استفاده ایمن و مسدود کردن دسترسی دستی از روی زباله ها طراحی شده اند. از این ظروف پلاستیکی تیز می توانید در خانه، محل کار، فرودگاه ها و راه آهن یا در استراحت عمومی و غیره استفاده کنید.
  2. ابزارهای شارپس که ممکن است باعث آسیب یا خطر عفونی شود شامل تیغه های پوست سر، سوزن ها، لوله های IV با سوزن های متصل، لوله های شیشه ای و اسلایدها، لانکت ها، سرنگ ها و موارد دیگر می باشد. این مواد سخت یا تیز ممکن است باعث صدمات سنگین و شدید شود. یک ظرف پلاستیکی تیز برای ارائه خدمات دفع راحت و مقرون به صرفه برای عموم است. ظروف تیز پلاستیکی بیشتر در محافظت از کارگران و مردم در برابر مواد تیز که باعث بیماری های عفونی یا هرگونه صدمه ای می شوند، سود می برد.
  3. این از بسیاری جهات به نفع مردم بود. با این حال، بیشترین نفع برای محافظت از مردم در برابر صدمات و بیماری های کشنده است. با استفاده از ظروف پلاستیکی تیز، می توان از آسیب دیدگی و بیماری در امان ماند. هنگامی که افراد به طور نامناسب از مواد زائد یا مواد تیز استفاده می کنند، خطر سلامتی فرد را به همراه دارد. استفاده از ظروف پلاستیکی تیز را برای زندگی سالم و ایمن در نظر بگیرید.

برای تهیه بهترین انواع سیفتی باکس با کارشناسان ما در تماس باشید.