2 نکته در خرید زیرانداز بهداشتی بیمار

لباس بکبار مصرف
3 ویژگی مهم البسه یکبار مصرف بیمارستانی
دسامبر 29, 2019
البسه یکبار مصرف بیمارستانی را از کجا بخریم؟
فوریه 9, 2020

2 نکته در خرید زیرانداز بهداشتی بیمار

همانطور که می دانید زیرانداز بهداشتی بیمار انواع مختلفی دار و بسته به نوع استفاده لازم است تا مدل مناسبی را تهیه کنید.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات البسه یکبار مصرف بیمارستانی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد سایر تجهیزات بیمارستانی در اختیارتان قرار دهیم.

در این مقاله قصد داریم تا نکاتی را در خصوص زیرانداز بهداشتی بیمار و نحوه خرید آن در اختیارتان قرار دهیم.

این نوع زیرانداز ها معمولا سبز یا آبی هستند. برخی از این نوع زیرانداز ها دارای باله هایی هستند تا برای ثابت ماندن به زیر تشک را تخت وصل شوند.

زیرانداز های بیمار در اندازه ها و انواع مختلفی تولید می شوند. این نوع زیرانداز ها ضد آب هستند و لایه داخلی آن ها جذب کننده مایعات می باشد.

در واقع استفاده از این نوع زیرانداز ها باعث می شود تا بیمارتان با خیال راحت روی تخت دراز بکشد و نگران بی اختیاری ادراری و همچنین پس دادن سایر موارد نباشد.

زیر انداز

راهنمای خرید زیرانداز بهداشتی بیمار

برای انتخاب این نوع زیرانداز ها لازم است تا حتما موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

میزان جذب

در این نوع زیرانداز ها از پلیمر های متمرکزی تولید شده است تا بتوانند به خوبی آب را جذب کنند. هرچه این پلیمر ها متمرکز تر و بهم فشرده تر باشند جذب بالاتری از مایعات دارند.

اندازه، رنگ و مقدار انعطاف زیرانداز

در انتخاب سایز لازم است تا دقت کافی را به خرج دهید چرا که سایز و اندازه زیرانداز از مهم ترین عواملی است که برای خرید زیرانداز های بهداشتی باید مورد بررسی قرار گیرد.

رنگ زیرانداز ها به انتخاب و سلیقه خودتان بستگی دارد. یکی دیگزز از مهم ترین خصوصیاتی که این نوع لایه ها باید داشته باشند این است که مقاومت و انعطاف پذیری خوبی داشته باشند تا در هنگام جابه جایی بیمار پاره نشوند و آسیب نبینند.

برای تهیه بهترین انواع زیرانداز بهداشتی بیمار می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.