3 ویژگی مهم البسه یکبار مصرف بیمارستانی

2 نکته مهم در مورد زیرانداز بهداشتی بیمار
نوامبر 5, 2019
2 نکته در خرید زیرانداز بهداشتی بیمار
ژانویه 11, 2020

3 ویژگی مهم البسه یکبار مصرف بیمارستانی

لباس بکبار مصرف

البسه یکبار مصرف بیمارستانی چه کاربردی دارد؟ این لباس ها چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی های زیرانداز بهداشتی بیمار آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در خصوص البسه یکبار مصرف بیمارستانی در اختیارتان قرار دهیم.

معمولا بیماران در بیمارستان ها برای راحتی بیشتر از لباس هایی یکبار مصرف استفاده می کنند تا بتوانند آزمایشات خود را راحت تر انجام دهند و برای بلند شدن و راه رفتن راحت تر گام بردارند.

همچنین این نوع لباس ها به دلیل اینکه یکبار مصرف هستند بسیار بهداشتی می باشند و از انتقال باکتری و عفونت جلوگیری می کنند.

لباس بیمارستانی

مهم ترین ویژگی های البسه یکبار مصرف بیمارستانی

  • این لباس ها بسیار متنوع اند و در رنگ ها و اندازه های مختلفی تولید می شوند. پوشیدن و درآوردن این نوع البسه بسیار راحت است. برخی مدل ها مانند پیراهن های بلند و گشاد هستند و جلو بسته اند و برخی دارای دکمه یا چسب برای پوشیدن راحت تر لباس می باشند.
  • همچنین لباس خانم ها با اقایان متفاوت است. در برخی بیمارستان ها ابسته مانند پیراهن های بلند جلو بسته هستند اما در برخی بیمارستان ها و بخش ها لباس ها بلوز و شلوار گشاد و بلند هستند.
  • جنس و کیفیت لباس از جمله نکات مهم دیگری است که در هنگگام انتخاب این البسه باید مورد بررسی قرار گیرد. جنس لباس ها باید ضد حساسیت باشد و دارای دکمه و یا زیپ های بزرگ نباشد تا بیمار را در هنگام نشستن و خوابیدن اذیت نکند. همچنین بیشتر شلوار های این لباس ها کشی هستند.

در ادامه مقالات همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این نوع لباس های یکبار مصرف به دست آورید.

برای تهیه بهترین انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.