نکات مهم در مورد زیرانداز بهداشتی بیمار

زیرانداز بیمار
آشنایی با زیرانداز بهداشتی بیمار
اکتبر 21, 2019
2 نکته مهم در مورد زیرانداز بهداشتی بیمار
نوامبر 5, 2019

نکات مهم در مورد زیرانداز بهداشتی بیمار

همانطور که می دانید استفاده از زیرانداز بهداشتی بیمار در بیمارستان ها و همچنین افرادی که سالمند در خانه دارند بسیار کاربردی است.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات زیرانداز بهداشتی بیمار آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص این نوع زیرانداز ها به دست آورید.

بسیاری افراد با افزایش سن ممکن است دچار بی اختیاری ادرار شوند. بنابراین استفاده از این نوع زیرانداز ها بسیار مفید می باشد.

نکات مهم در مورد زیرانداز بهداشتی بیمار

از هر 4 نفر یک نفر در سنین بالا ممکن است دچار بی اختیاری ادرار شود بنابراین استفاده از این زیرانداز ها بسیار کاربردی می باشد.

زیرانداز بهداشتی

دلایل نیاز به زیرانداز بهداشتی بیمار

بالا رفتن سن

حامگی و بارداری

یائسگی

بیماری اِم اِس

بیماری پارکینسون

آسیب های نخاعی

مراقبت های لازم در خصوص بی اختیاری ادرار

ممکن است استرس و هیجان باعث شود تا افرادی که دچار بی اختیاری ادرار هستند این مشکل در آن ها بیشتر شود. شما می توانید با استفاده زیر انداز های بهداشتی بسیاری از نگرانی ها را از بین ببرید.

زیر انداز ها انواع مختلفی دارند برخی قابل شستشو و برخی دیگر نیز یکبار مصرف اند. بسته به نیازتان و همچنین کاربردی که می خواهید این نوع زیر انداز ها برای شما داشته باشد می توانید این نوع زیرانداز ها را تهیه کنید.

این نوع زیرانداز ها دارای لایه های جاذب آب هستند که می توانند تمامی رطوبت موجود را بدون اینکه پس بدهد به خود جذب کند.

در شرایط مختلف می توان از این نوع زیر انداز ها استفاده کرد. این نوع زیرانداز ها اندازه ها و سایز های متفاوتی دارند که بسته به سن و همچنین اندازه مورد نیازتان می توانید این زیرانداز ها را تهیه کنید.

برای تهیه بهترین انواع زیرانداز بهداشتی بیمار می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.